Sukuseuran hallitus ja yhteydenottolomake

Puheenjohtaja

Anne Vainikka  puheenjohtaja(at)vainikat.fi

Hallituksen jäsenet

Aija Tikka  aija.tikka(at)gmail.com

Aili Vainikka  aili.vainikka(at)gmail.com

Eliisa Vainikka  eliisavainikka(at)gmail.com

Juha Vainikka  jpa.vainikka(at)gmail.com

Mari Vainikka  vainikka.mk(at)gmail.com

Marianne Hapsal  marianne.hapsal(at)gmail.com

Marja-Leena Salovaara  marjaleena.salovaara(at)gmail.com

Petri Vainikka  petri.vainikka(at)kolumbus.fi

Seppo Salonvaara  seppo.salonvaara(at)elisanet.fi

Tommi Vainikka  tommi.vainikka2(at)gmail.com

______________

Voit ottaa yhteyttä sukuseuraan tai lähettää palautetta alla olevalla yhteydenottolomakkeella.

Viestisi ohjataan sekä puheenjohtajalle että sihteerille.

Seuralle voi lähettää viestejä myös osoitteeseen vainikan.sukuseura(at)gmail.com

Kommentit ja kysymykset ovat tervetulleita

* tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia