Sukuseuran hallitus ja yhteydenottolomake

Puheenjohtaja

Anne Vainikka (Savitaipale) puheenjohtaja(at)vainikat.fi

Hallituksen jäsenet

Aija Tikka (Lappee) aija.tikka(at)gmail.com

Aili Vainikka (Inkerinmaa) aili.vainikka(at)gmail.com

Eliisa Vainikka (Savitaipale) eliisavainikka(at)gmail.com

Juha Vainikka (Valkeala) jpa.vainikka(at)gmail.com

Mari Vainikka (Savitaipale) vainikka.mk(at)gmail.com

Marianne Hapsal (Inkerinmaa) marianne.hapsal(at)gmail.com

Marja-Leena Salovaara (Valkeala) marjaleena.salovaara(at)gmail.com

Petri Vainikka (Savitaipale) petri.vainikka(at)kolumbus.fi

Seppo Salonvaara (Lappee) seppo.salonvaara(at)elisanet.fi

Tommi Vainikka (Savitaipale) tommi.vainikka2(at)gmail.com

(suluissa sukuhaara)

_____________

Voit ottaa yhteyttä sukuseuraan tai lähettää palautetta alla olevalla yhteydenottolomakkeella.

Viestisi ohjataan sekä puheenjohtajalle että sihteerille.

Seuralle voi lähettää viestejä myös osoitteeseen vainikan.sukuseura(at)gmail.com

Kommentit ja kysymykset ovat tervetulleita

* tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia